KM Beta e-News
 

  Úvodní slovo

Tento newsletter slouží k informování veřejnosti o aktuálních novinkách, které prezentuje společnost KM BETA a.s.

Tímto Vám chceme poskytovat kvalitní informace z oblasti stavebních materiálů, ale i z dění ve společnosti.


linka

  Vážení přátelé

Po tříleté zkušenosti s rozesíláním elektronických novinek, se společnosti KM BETA rozhodla změnit zásadně formu těchto NEWS.

Aktuality či novinky budou nyní rozesílány formou HTML stránky, což bude pro uživatele mnohem příjemnější a flexibilnější forma.

Nové newslettery budou pravidelně informovat o novinkách, akčních slevách či jiných zajímavostech. Snahou je přiblížit naši společnost všem zájemcům tak, aby vzájemný vztah nebyl jen v obchodní rovině. Doufáme, že tato nová forma bude přijata pozitivně a bude se nadále rozvíjet. Své podněty či připomínky můžete kdykoliv směřovat na marketingové oddělení společnosti KM BETA a to na adresu: redakce@kmbeta.cz


linka

  Odhlášení příjmání news

Chcete-li zrušit zasílání novinek naší společností, můžete se odhlásit zde.

Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.
   

  Každoroční ocenění, tentokrát v arabském duchu

Tradiční vyhodnocení nejlepších odběratelů, ale hlavně přátelské setkání obchodních partnerů, se tentokrát konalo v brněnské kavárně Savoy Caffe.

Nejenom přítomnost živého velblouda, ale také vodní dýmky a stylová dekorace přichystala všem hostům nezapomenutelný zážitek.

kmbeta Účastníci dále mohli využít thajské masáže, kouření z vodních dýmek a taky ochutnat zajímavé pochoutky v arabském duchu. Celovečerní program nabídl hostům vystoupení fakýra, břišních tanečnic, hudební vystoupení skupiny Ziriab. Vrchol programu obstarala zpěvačka Victorie a hostům se jistě líbila módní přehlídka v podání Agata Models s Agátou Hanychovou ve svém středu.

linka Vyhodnocení nejlepších odběratelů za rok 2010:

Betonová střešní krytina
- Dektrade a.s., Praha
- Stejskal - Zdeněk Stejskal, Milevsko
- První chodská stavební společnost, spol. s r.o. Klenčí pod Čerchovem

Vápenopískové zdící prvky SENDWIX
- Dektrade a.s., Praha
- STABE GROUP s.r.o., Prachatice
- Stejskal - Zdeněk Stejskal, Milevsko

V rámci večera byl vyhodnocen i "Skokan roku". Tuto cenu získala firma s nejvyšším meziročním nárustem prodeje výrobků společnosti KM BETA. Tentokrát toto ocenění získala společnost YOGER KOVO s.r.o., Příbram.

kmbeta
 
foot