KM Beta e-News
 

  Úvodní slovo

Tento newsletter slouží k informování veřejnosti o aktuálních novinkách, které prezentuje společnost KM BETA a.s.

Tímto Vám chceme poskytovat kvalitní informace z oblasti stavebních materiálů, ale i z dění ve společnosti.


linka

  Vážení přátelé

Po tříleté zkušenosti s rozesíláním elektronických novinek, se společnosti KM BETA rozhodla změnit zásadně formu těchto NEWS.

Aktuality či novinky budou nyní rozesílány formou HTML stránky, což bude pro uživatele mnohem příjemnější a flexibilnější forma.

Nové newslettery budou pravidelně informovat o novinkách, akčních slevách či jiných zajímavostech. Snahou je přiblížit naši společnost všem zájemcům tak, aby vzájemný vztah nebyl jen v obchodní rovině. Doufáme, že tato nová forma bude přijata pozitivně a bude se nadále rozvíjet. Své podněty či připomínky můžete kdykoliv směřovat na marketingové oddělení společnosti KM BETA a to na adresu: redakce@kmbeta.cz


linka

  Odhlášení příjmání news

Chcete-li zrušit zasílání novinek naší společností, můžete se odhlásit zde.

Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.

   

  KM Beta zve na letošní Stavební veletrhy

V Brně budou poprvé k vidění omítky a maltové směsi Profimix

Také v letošním roce si Vás společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva, dovoluje srdečně pozvat na Stavební veletrhy v Brně, které se konají ve dnech 12. - 16. 4. 2011. Hlavní letošní novinkou je ucelená nabídka omítkových a maltových směsí nabízených pod značkou Profimix. Tento sortiment začne brzy vyrábět nový závod KM BETA v Bzenci - Přívoze na Hodonínsku.

kmbeta Stánek KM Beta č. 43 v pavilonu A2 určitě nepřehlédnete. Na první pohled upoutá vysoko umístěným logem KM BETA a dlouhými šikmými „střechami“, které opticky rámují zasklené konferenční prostory. Vzhledem k rozšíření nabídky stavebních materiálů o maltové a omítkové směsi je součástí výstavního stánku také silo na suché maltové směsi. Celkově prostoru o ploše asi 300 m2 vévodí firemní barvy, modrá v kombinaci se žlutou a červenou. Pozor: Prvních padesát návštěvníků stánku KM Beta získá každý den dárek! Navíc od 11. až do 18. dubna platí mimořádná veletržní sleva ve výši -30 % na základní střešní krytinu KM BETA!

kmbeta I v letošním roce bude součástí stánku praktická ukázka fungování podstřešního okapového systému, za který získala společnost KM Beta a.s. již dvě ocenění. Odvodňovací taška KM Beta, jež je součástí podstřešního okapového systému, byla v soutěži Výrobek roku 2009 oceněna prestižní Cenou za nápaditost a dále Cenou stavebních škol. Novinkou těchto dnů je finanční pomoc na rekonstrukci střešního pláště bytových domů, kterou KM Beta nabídla majitelům panelových a bytových domů. Program „Dotace na podporu oprav a modernizace bytových domů“ zahrnuje nové, modernější řešení střechy právě se skrytým podstřešním okapovým systémem, které ušetří až 28 % nákladů na rekonstrukci střechy, a k tomu minimálně 25% slevu na střešní systém KM Beta. Podrobnosti o novém programu se majitelé panelových a bytových domů mohou dozvědět právě na veletrhu.

Kromě zajímavé prezentace podstřešního okapového systému představí KM Beta i novinku - kohouta na hřeben střechy z řady střešních okrasných prvků. Prostor bude samozřejmě věnován i novinkám z oblasti zdicích systémů, například prvku Profiblok 300, a stávajícím výrobkům.

KM Beta bude i letos vidět také v rámci doprovodného programu. Každoročně se totiž spoluúčastní akcí týkajících se protipovodňových opatření a ukázek dovedností žáků učňovských škol.

kmbeta linka
 
foot