KM Beta e-News
 

  Úvodní slovo

Tento newsletter slouží k informování veřejnosti o aktuálních novinkách, které prezentuje společnost KM BETA a.s.

Tímto Vám chceme poskytovat kvalitní informace z oblasti stavebních materiálů, ale i z dění ve společnosti.


linka

kmbeta linka

  Vážení přátelé

Po tříleté zkušenosti s rozesíláním elektronických novinek, se společnosti KM BETA rozhodla změnit zásadně formu těchto NEWS.

Aktuality či novinky budou nyní rozesílány formou HTML stránky, což bude pro uživatele mnohem příjemnější a flexibilnější forma.

Nové newslettery budou pravidelně informovat o novinkách, akčních slevách či jiných zajímavostech. Snahou je přiblížit naši společnost všem zájemcům tak, aby vzájemný vztah nebyl jen v obchodní rovině. Doufáme, že tato nová forma bude přijata pozitivně a bude se nadále rozvíjet. Své podněty či připomínky můžete kdykoliv směřovat na marketingové oddělení společnosti KM BETA a to na adresu: redakce@kmbeta.cz


linka

  Odhlášení příjmání news

Chcete-li zrušit zasílání novinek naší společností, můžete se odhlásit zde.

Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.

   

  Spolehlivá střecha KM BETA - na jaře s třicetiprocentní slevou!

Především nízká nasákavost a výborná mrazuvzdornost prodlužují životnost krytiny KM Beta až na 100 let. I díky těmto vlastnostem nabízí výrobce, společnost KM Beta, na betonové tašky a doplňky záruku 30 let. Nyní navíc můžete mít základní tašky KM Beta o 30 % levnější! Akce platí do poloviny května!

kmbeta Nasákavost je důležitou vlastností střešní krytiny. Představuje procentní přírůstek hmotnosti po nasycení vodou vzhledem k hmotnosti suchého materiálu. Nasákavost krytiny KM Beta je velmi nízká, maximálně 9 %, což v praxi znamená podstatně vyšší odolnost střešních tašek. Například v mrazech by se totiž nasáklá voda změnila v led, zvýšila tak svůj objem, čímž by došlo k vnitřnímu pnutí a tím pádem i k poškození střešní krytiny. Krytina KM Beta vyniká kromě nízké nasákavosti i výbornou mrazuvzdorností. Tato vlastnost, udávaná v cyklech, představuje schopnost betonu odolávat (po nasycení vodou) účinkům střídavého zmrazování a rozmrazování. Podle technické normy by měla betonová krytina vydržet nejméně 25 cyklů. Betonové tašky KM Beta prochází tímto počtem zmrazovacích cyklů bez jakéhokoliv snížení pevnosti či neprosákavosti. Nejvíce bylo u krytiny KM Beta zkoušeno 100 zmrazovacích cyklů, ve kterých krytina KM Beta obstála bez porušení a vad.

Vhodná i do náročných klimatických podmínek

Vzhledem k vysoké pevnosti odolá střecha KM BETA bez problémů jak krupobití či silné bouřce a ostatnímu nečasu, tak i silnému mechanickému tlaku, např. při velkém množství sněhu během zimy nebo při pohybu na střeše. Pro svoji vysokou únosnost, která zdaleka přesahuje normou požadovaných 2 000 N, je krytina KM BETA vhodná i do velmi náročných klimatických podmínek.

Základem jsou kvalitní suroviny

Prvotřídní jsou již vstupní suroviny krytiny KMB BETA i KMB HODONKA, zejména velmi jemný křemičitý písek z lokality zvané "Moravská Sahara", který vytváří hladký bezvrásčitý povrch, jenž eliminuje zanášení a růst mechů. Po celou dobu životnosti tak mohou vyniknout atraktivní barevné odstíny, ve kterých je krytina KM Beta vyráběna.

Krásná na pohled

kmbeta Střešní tašky KMB BETA se vyrábějí v sedmi barevných odstínech (cihlově červená, višňová, hnědá, šedá, černá, zelená a případně i modrá), tašky KMB HODONKA pak v nejoblíbenější čtveřici odstínů (cihlová, višňová, hnědá, černá). Kvalitní povrchové úpravy střešních tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

Střechu KM Beta zvýrazní originální ozdobné prvky. Na hřeben jsou určeny speciální hřebenové prvky, a to kohout, který je letošní novinkou, dále pár zamilovaných hrdliček a elegantní věžička. Součástí střešního systému KM Beta jsou i tvarované koncové hřebenáče s motivy vítr a lev a dále hřebenové ucpávky "slunce" nebo "hrozen". Ozdobné prvky KM Beta jsou v prodeji, stejně jako krytina, v mnoha atraktivních odstínech.

linka

  TIP PRO VAŠI PENĚŽENKU

Střešní krytinu KM BETA i další prvky ze střešního systému lze zakoupit s výraznou slevou na shop.kmbeta.cz. Společnost KM Beta zde trvale nabízí slevy 20 - 30%! E-shop KM BETA znamená maximální komfort při nákupu - od výpočtu prvků krytiny až po objednání dodávky či montáže - vše přímo z klidu domova prostřednictvím internetu. Dodávku materiálu zákazníkovi za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta. linka

Více o stavebních materiálech KM Beta na www.kmbeta.cz. linka


 
foot