KM Beta e-News
 

  Úvodní slovo

Tento newsletter slouží k informování veřejnosti o aktuálních novinkách, které prezentuje společnost KM BETA a.s.

Tímto Vám chceme poskytovat kvalitní informace z oblasti stavebních materiálů, ale i z dění ve společnosti.

linka

  Vážení přátelé

Po tříleté zkušenosti s rozesíláním elektronických novinek, se společnosti KM BETA rozhodla změnit zásadně formu těchto NEWS.

Aktuality či novinky budou nyní rozesílány formou HTML stránky, což bude pro uživatele mnohem příjemnější a flexibilnější forma.

Nové newslettery budou pravidelně informovat o novinkách, akčních slevách či jiných zajímavostech. Snahou je přiblížit naši společnost všem zájemcům tak, aby vzájemný vztah nebyl jen v obchodní rovině. Doufáme, že tato nová forma bude přijata pozitivně a bude se nadále rozvíjet. Své podněty či připomínky můžete kdykoliv směřovat na marketingové oddělení společnosti KM BETA a to na adresu: redakce@kmbeta.cz

linka

kmbeta linka

  Odhlášení příjmání news

Chcete-li zrušit zasílání novinek naší společností, můžete se odhlásit zde.

Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.

   

  E-shop KM Beta nově nabízí také cihelný zdicí systém   PROFIBLOK, a to se slevou až 41% a krytinu se slevou 25%!

Shop.KMBeta.cz nově nabízí nejen střešní krytinu a vápenopískové zdicí prvky KMB SENDWIX, ale také zdicí systém PROFIBLOK. Pálené prvky z cihelného systému PROFIBLOK, který vyrábí Cihelna Hodonín, jeden z pěti výrobních závodů společnosti KM Beta a.s., zde můžete pořídit se slevou až 41 %.O 41% levněji lze konkrétně pořídit:
  kmbeta       
 prvky pro nosné zdivo       
 (PROFIBLOK 240, 300, 365, 400 a 440)       
     kmbeta
     vybrané příčkovky
     (PROFIBLOK 65, 80, 115, 175)


     kmbeta      kmbeta kmbeta
Na ostatní sortiment PROFIBLOK, jako jsou stropní konstrukce, trativodky, věncovky a doplňkové výrobky, platí na e-shopu sleva ve výši 15 %.

linka

Výhodně lze přes internet pořídit také střešní krytinu KM BETA (Nyní AKCE - 25%) a zdicí systém KMB SENDWIX (sleva 15%).

Střešní krytinu a vápenopískové zdicí prvky prodává KM Beta a.s. přes internet úspěšně již třetím rokem.
linka

Kromě zaváděcích slev na systém PROFIBLOK ve výši až 41 % a výhodných cen stávajících materiálů KM Beta, přináší www.shop.kmbeta.cz také mimořádné nabídky v rámci různých časově omezených akcí. Možnost využít e-shop KM Beta není z regionálního hlediska nijak omezen a v ceně se nepromítá ani vzdálenost místa realizace od výrobního závodu KM Beta. Dodávka materiálů totiž probíhá přes obchodní partnery společnosti KM Beta.

Potřebné informace o jednotlivých výrobcích a systémech lze snadno zjistit díky provázání internetového obchodu se stránkami www.kmbeta.cz, www.sendwix.cz a www.profiblok.cz.

  Bezplatný výpočet potřebného materiálu

Součástí služeb nabízených společností KM Beta na shop.kmbeta.cz je bezplatný výpočet potřeby pálené zdiva PROFIBLOK, ale také krytiny KM BETA nebo zdicích prvků KMB SENDWIX, včetně finančních nákladů dle zadané výkresové dokumentace, technická pomoc od výběru materiálu po samotnou realizaci, poradenství při výběru odborné realizační firmy i doprava materiálu na místo určení. Pro zájemce je v rámci bezplatného servisu připraveno také cenové porovnání jednotlivých zdicích systémů (např. KMB SENDWIX x PROFIBLOK) pro konkrétní stavbu.

  Při objednávce oceníte přehlednost e-shopu

Objednávka prostřednictvím internetového obchodu shop.kmbeta.cz je velice jednoduchá a rychlá. Zná-li zákazník počet a druh výrobků, stačí si na adrese shop.kmbeta.cz v sekcích „Cihelný systém PROFIBLOK“, „Střešní krytina“, „Sendvičové zdivo“ vyhledat konkrétní položky a kliknutím na ikonu nákupního košíčku otevřít podrobnosti o výrobku. Volbou počtu kusů a následným potvrzením koupě doplní vybranou položku do seznamu v „nákupním košíku“. Po zadání fakturačních údajů následuje automatické sestavení objednávky a možnost výběru smluvního pokrývače či realizační firmy (nebo prodejce) z regionu. V závěru jsou po vzájemném odsouhlasení objednávky domluveny detaily platby a termíny dodání.

kmbeta

V případě, že zákazník neví, jaké konkrétní výrobky si má objednat, stačí využít zákaznických služeb společnosti KM Beta a zaslat nejprve výkresovou dokumentaci e-mailem na adresu: kmbeta@kmbeta.cz nebo poštou na: KM Beta a. s., Obchodní oddělení, 696 81 Bzenec - Přívoz. Pokud se jedná o střešní krytinu, je nutné zaslat půdorys střechy a řez, zadat typ vybrané krytiny, povrchovou úpravu a barvu. Pro výpočet zdicích prvků je nutné zaslat půdorys všech podlaží, řez a u zdicího systému SENDWIX dále zadat typ zdiva (P, M, L) a tloušťku izolace. Po doručení (služba je zdarma) zpracovaného výpočtu krytiny nebo zdicích prvků už může zákazník zadat získaná data přímo na shop.kmbeta.cz.

Více informací na www.kmbeta.cz nebo na infolince: 800 150 200. Své dotazy posílejte na dotazy@kmbeta.cz. linka


 
foot