KM Beta e-News
 

  Úvodní slovo

Tento newsletter slouží k informování veřejnosti o aktuálních novinkách, které prezentuje společnost KM BETA a. s.

Tímto Vám chceme poskytovat kvalitní informace z oblasti stavebních materiálů, ale i z dění ve společnosti.

linka

  O společnosti KM Beta a.s.

Společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel a nyní i páleného systému, je ryze českou firmou se sídlem v Hodoníně. Založena byla v listopadu 1996, čímž navázala na dlouholetou tradici výroby vápenopískových cihel a betonové střešní krytiny na jižní Moravě. Ta se datuje od roku 1912, kdy byl postaven v Bzenci - Přívozu závod na výrobu vápenopískových cihel. Ten vyrostl v blízkosti rozsáhlé lokality vátých křemičitých písků též nazývané Moravská Sahara, která dodnes slouží jako optimální surovinový zdroj pro výrobu. Tato lokalita je známá svými velmi kvalitními písky se stejnou zrnitostí, čímž je dosaženo velmi vysoké kvality výrobků. V roce 1982 byla zahájena výstavba výrobního závodu v Bzenci - Přívozu na výrobu betonové střešní krytiny. S výrobou se začalo v listopadu 1983, kdy byl zahájen zkušební provoz. V letech 1988 - 1989 byl v Kyjově postaven druhý závod na výrobu betonové krytiny. Od listopadu 2009 vlastní KM Beta a.s. také závod Cihelna Hodonín na výrobu páleného cihelného systému, jehož výrobní tradice začíná již v roce 1860. Nejnovějším závodem společnosti KM Beta a.s. je nedávno dokončený závod v Bzenci na výrobu maltových a omítkových směsí.

Své podněty či připomínky můžete kdykoliv směřovat na marketingové oddělení společnosti KM BETA a to na adresu: redakce@kmbeta. cz

linka

kmbeta linka

  Odhlášení příjmání news

Chcete-li zrušit zasílání novinek naší společností, můžete se odhlásit zde.

Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.

   

  KM BETA garantuje bezkonkurenční slevu -30% na střešní   krytinu!


Mimořádná sleva na základní tašky KM BETA ve výši -30% platí
od 1. 8. do 16. 9.! Třicetiprocentní slevu získá každý, kdo objedná libovolné množství střešní krytiny KMB BETA nebo KMB HODONKA s povrchovou úpravou.


kmbeta KM BETA výraznou slevou zpřístupňuje střešní krytinu i těm, kdo hledají ekonomičtější řešení. Za výhodnou cenu nyní mohou získat kvalitní krytinu s dlouhou životností, odolností, a to v široké paletě atraktivních barev a povrchových úprav. Tyto vlastnosti jsou také důvodem, proč v posledních letech získává betonová krytina stále více příznivců. Průměrně 60 % nových střech kryjí betonové tašky, jen asi 35 % střech je pálených, zbývajících 5 % tvoří ostatní krytiny (plech, šindele apod.).

Vlastnosti střešní krytiny KM BETA i konkrétní tvary typů KMB BETA i KMB HODONKA předurčují tento materiál pro širokou škálu realizací od moderní architektury přes klasické rodinné domky, bytové domy a veřejné stavby až ke stylovým srubům i historickým objektům. Krytina KM BETA je vhodná jak pro kmbeta novostavby, tak pro rekonstrukce střech. Pokládka střešní krytiny KM BETA navíc patří, v porovnání s jinými typy krytin, k těm nejjednodušším. Pokud je nosná konstrukce bez závad, mohou být tašky KM BETA bez problémů pokládány i na stávající laťování. Při respektování základních pravidel z technické příručky může krytinu kvalitně položit v podstatě i laik.

Další informace o probíhající akci rádi poskytnou regionální manažeři společnosti KM BETA a.s., kteří také případně slevu u obchodního partnera zajistí. Firma tak chce zákazníkovi nabídnout maximální servis. Mimořádná sleva se týká pouze tašky základní, do akce nejsou zahrnuty střešní tašky v modré a zelené barvě. U střešních doplňků zůstávají ceny stávající, na betonové i plastové doplňky aktuálně platí sleva -10 %. Výraznější slevu Vám může prodejce nabídnout na typ krytiny KMB BETA a to v provedení Elegant. Výraznější slevy se týká barvy cihlové a černé.kmbeta linka


 
foot