KM Beta e-News
 

  Úvodní slovo

Tento newsletter slouží k informování veřejnosti o aktuálních novinkách, které prezentuje společnost KM BETA a. s.

Tímto Vám chceme poskytovat kvalitní informace z oblasti stavebních materiálů, ale i z dění ve společnosti.

linka

  Odhlášení příjmání news

Chcete-li zrušit zasílání novinek naší společností, můžete se odhlásit zde.

Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.

   
kmbeta

  Nová komodita od KM BETA!

Kromě velmi kvalitní betonové střešní krytiny, vápenopískových zdicích prvků Sendwix a páleného cihelného systému Profiblok, nyní vyrábí a dodává společnost KM BETA i suché maltové směsi PROFIMIX!

Využijte výhodných zaváděcích slev a kontaktuje naše regionální manažery!

Více »
linka


kmbeta

kmbeta

  Výstava STŘECHY PRAHA 2012

Společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva a nově i maltových a omítkových směsí, si vás dovoluje pozvat na 14. ročník mezinárodního veletrhu Střechy Praha. Ten se uskuteční ve dnech 8. - 11. 2. 2012 v pražském veletržním areálu Letňany. Expozici společnosti KM Beta můžete navštívit v hale 3, stánek č. 349. KM Beta se letos zapojila i do doprovodného programu, konkrétně do slosování vstupenek o střechu zdarma a další hodnotné ceny. Věnovala totiž hlavní cenu.

Losování o střechu KM BETA proběhne v pátek 10. 2. od 16 hodin v hale č. 3 (na volné ploše označené jako Přednáškový sál č. 4). Zástupce společnosti KM Beta předá výherci poukaz na 120 m2 základní krytiny KM BETA dle vlastního výběru.

Více »
linka


 
foot