KM Beta e-News
 

  Úvodní slovo

Tento newsletter slouží k informování veřejnosti o aktuálních novinkách, které prezentuje společnost KM BETA a. s.

Tímto Vám chceme poskytovat kvalitní informace z oblasti stavebních materiálů, ale i z dění ve společnosti.

linka

  Odhlášení příjmání news

Chcete-li zrušit zasílání novinek naší společností, můžete se odhlásit zde.

Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.

   
kmbeta

  NOVINKA - Sendwix THERM

Vápenopískové prvky pro minimalizaci tepelných mostů u vnějších a vnitřních stěn

Výrobky s označením SENDWIX - THERM se používají jako zakládací prvky u zdicího systému SENDWIX. Jsou vyrobeny se speciální příměsí, která zvyšuje tepelný odpor výrobků o 50 %. Minimalizují se tím tepelné mosty mezi stěnou a základovou konstrukcí, příp. stěnou suterénu stavby.

Nový Sendwix THERM »
linka


kmbeta

  Kamion plný BETY

Každoroční vyhlášení nejlepších pokrývačských firem se letos konalo u Nového Města na Moravě. V hotelu Skalský Dvůr se sešlo na 130 pokrývačů či zástupců realizačních firem.

Vyhodnocení této soutěže probíhá na základě registrace a následné spolupráce se společností KM Beta. Všechny registrované firmy (3100) mohou využívat i věrnostní program a nabídku různých produktů.

Výsledky pokryvačské soutěže »
linka


kmbeta

  Ceny vítězům studentské soutěže

Studenti z deseti různých středních, vyšších a vysokých škol z celé České republiky se v loňském roce zúčastnili tradiční soutěže „Dům nové generace“, kterou rok co rok vyhlašuje společnost KM Beta.

Odborná porota složená z techniků společnosti KM Beta a.s. v čele s hlavním technologem, Ing. Ludvíkem Pelkou, měla letos těžké rozhodování. Do užšího výběru totiž postoupilo hned několik projektů, které nabízely zajímavé a především kreativní řešení dispozice navrhované budovy.

Výsledky studentské soutěže »
 
foot