KM Beta e-News
 

  Úvodní slovo

Tento newsletter slouží k informování veřejnosti o aktuálních novinkách, které prezentuje společnost KM BETA a. s.

Tímto Vám chceme poskytovat kvalitní informace z oblasti stavebních materiálů, ale i z dění ve společnosti.

linka

  Odhlášení příjmání news

Chcete-li zrušit zasílání novinek naší společností, můžete se odhlásit zde.

Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.

   
kmbeta

  Podzimní slevová skládačka

Pohrajte si s podzimní slevovou „skládačkou“ a ušetřete při stavbě!
Možností poskládat si slevy na vybrané materiály zpříjemnila KM BETA stavebníkům závěr letošní sezóny. V rámci podzimní slevové skládačky totiž výrobce nabízí slevy na jednotlivé systémy ve výši 15 až 40 % a navíc možnost individuálních slev!

Všichni, kdo staví nebo stavbu plánují, jistě uvítají možnost získat stavební materiály KM BETA za doslova vynikající ceny: Střešní krytinu se slevou -30 %, vápenopískové zdivo se slevou -15 %, pálený systém levněji o -40 % a malty a omítky o -35 %. Navíc však mohou stavebníci využít také možnost individuálních slev, což je letošní novinka. Pokud zavolají na bezplatnou infolinku 800 150 200 nebo vyplní jednoduchý formulář umístěný na stránkách KM BETA, mají možnost získat individuální cenovou nabídku ušitou přímo na míru. Složit si svůj balíček slev můžete i vy, a to až do konce listopadu, kdy akce končí.

Více informací »
linka


kmbeta
kmbeta

  Dávkovač na lepidlo

Nový dávkovač na lepidlo zajistí přesnost a urychlí zdění

Tenkovrstvé zdění na lepidlo stále častěji nahrazuje klasické maltové zdění. Použití celoplošného lepidla představuje výraznou úsporu materiálu, a tedy i nákladů, a zároveň vyšší rychlost výstavby. Další urychlení a usnadnění práce představuje nový dávkovač na lepidlo KM BETA. Tato pomůcka je určena pro zdění z vápenopískových cihel KMB SENDWIX, které společnost KM Beta dodává. Díky dávkovači lze docílit nanesení rovnoměrné vrstvy lepidla v celé ploše, a tím pádem dokonalou přípravu spáry pro položení další řady zdicích prvků.


Díky použití dávkovače lze docílit požadované, přesně třímilimetrové vrstvy lepidla v ložné spáře. V celé nanášecí hraně je totiž výška zubu naprosto shodná. Stavebník při použití dávkovače ocení zásadní zrychlení celé výstavby a přesnost při nanášení, především dokonale rozprostřenou vrstvu lepidla v požadované tloušťce.

Více informací »
linka


kmbeta

  Anketa Náš Dům

ANKETA KM BETA - až 41% sleva na stavební materiál pro 10 výherců

Společně s partnerskou firmou Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. který nabízí více 650 projektů rodinných domů z našich stavebních materiálů, jsme na stránkách www.nasdum.cz připravili v termínu od 3. 9. 2012 do 17. 10. 2012 anketu se slosováním o výhry poskytnuté naší společností KM Beta a.s..

Ze všech účastníků ankety, kteří dodrží její pravidla, bude po jejím ukončení slosováno celkem 11 výherců. Vyplnění ankety Vám zabere max. 5 minut.

Více informací »
linka


 
foot