KM Beta e-News
 

  Úvodní slovo

Tento newsletter slouží k informování veřejnosti o aktuálních novinkách, které prezentuje společnost KM BETA a. s.

Tímto Vám chceme poskytovat kvalitní informace z oblasti stavebních materiálů, ale i z dění ve společnosti.

linka

  Odhlášení příjmání news

Chcete-li zrušit zasílání novinek naší společností, můžete se odhlásit zde.

Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.

   
kmbeta

  Materiály se zimní úpravou

KM BETA dodává vybrané materiály PROFIMIX automaticky se zimní úpravou.

S přicházející zimou usíná většina staveb zimním spánkem. Výjimkou jsou stavby, kde se používá značka PROFIMIX. Se speciálně upravenými cementovými potěry, zdicími maltami a tepelněizolační maltou lze totiž pracovat, i když teplota klesne pod bod mrazu. Společnost KM Beta dodává od začátku listopadu až do konce března vybrané směsi PROFIMIX automaticky se zimní úpravou. Ta může prodloužit stavební sezónu až o celý měsíc!

Více informací »
linka


kmbeta

  Noví regionální manažeři KM BETA

Každá realizace obvykle začíná cenovou nabídkou, objednávkou a dopravou materiálu, případně technickou konzultací. Regionální manažeři KM BETA jsou kdykoliv připraveni pomoci a tím zpříjemnit zákazníkovi nákup a realizaci stavby. Celkem 15 manažerů pokrývá celou Českou republiku rozdělenou do stejného počtu regionů. Novými tvářemi obchodní sítě jsou Martin Pryč, regionální manažer pro oblast Olomoucka (oblast č. 24) a Martin Pojman, regionální manažer pro oblast Chebska (oblast č. 12). Přehled jednotlivých regionů včetně kontaktů najdete na stránkách KM BETA.

Na regionální manažery se můžete obracet i v souvislosti s aktuální podzimní slevovou akcí. Ochotně poradí, jak dosáhnout nejvýhodnější ceny, a domluvenou slevu případně zajistí u obchodního partnera.
linka


kmbeta

  Poskládejte si vlastní slevu!

Již stovky zákazníků si poskládaly vlastní slevy! Přidejte se taky.

Akce trvá do konce roku 2012.

Více informací »
linka


 
foot