KM Beta e-News
 

  Úvodní slovo

Tento newsletter slouží k informování veřejnosti o aktuálních novinkách, které prezentuje společnost KM BETA a. s.

Tímto Vám chceme poskytovat kvalitní informace z oblasti stavebních materiálů, ale i z dění ve společnosti.

linka

  Odhlášení příjmání news

Chcete-li zrušit zasílání novinek naší společností, můžete se odhlásit zde.

Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.

   
kmbeta

kmbeta

  Receptář vyhodnocení

KM BETA je nejoblíbenější značkou čtenářů Receptáře hned ve dvou kategoriích.

Také čtvrtý ročník průzkumu "Čtenáři Receptáře doporučují" byl pro značku KM BETA úspěšný. Dokonce úspěšnější než v minulých letech. S náskokem tato ryze česká značka, patřící největšímu českému výrobci a dodavateli stavebních materiálů, zvítězila hned ve dvou kategoriích: Střešní krytina a Pálená cihla. Téměř 28 % respondentů totiž uvedlo jako nejoblíbenější krytinu právě střechu KM BETA. Pálené zdivo KM BETA má nejvíce v oblibě 19,5 % čtenářů. Cenu za společnost KM BETA převzala na slavnostním vyhlášení dne 7. února obchodní ředitelka Ing. Dagmar Kožinová.

Více informací »


kmbeta
linka


  Ostrava: veletrh Střechy, pláště, izolace, stavba

Tašku kabelových prostupů a další novinky, ale i ucelený sortiment stávajících materiálů, mohli na stánku KM BETA vidět návštěvníci 15. ročníku mezinárodního veletrhu Střechy Praha. Ten se uskutečnil začátkem února v pražském veletržním areálu Letňany. Expozice společnosti KM Beta zaujala nejen novinkami, ale také zajímavými výstavními slevami. V rámci doprovodného programu dokonce proběhlo slosování o střechu KM BETA zdarma. Pro koho to bylo do pražských Letňan příliš daleko, může si materiály KM BETA prohlédnout v Ostravě, na odborném veletrhu, který začíná již 28. února.

kmbeta

Více informací »
linka


 
linka
foot